شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625
PDF
Kooi® RG4-35-925-625
تماس با فروشنده
با من تماس بگیرید
شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625 - Machineryline
شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625 | تصویر 1 - Machineryline
شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625 | تصویر 2 - Machineryline
شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625 | تصویر 3 - Machineryline
شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625 | تصویر 4 - Machineryline
شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625 | تصویر 5 - Machineryline
شاخک لیفتراک Kooi® RG4-35-925-625 | تصویر 6 - Machineryline
به آگهی علاقه دارید؟
1/6
PDF
قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده
قیمت با مالیات بر ارزش افزوده
Notify me when price changes
تماس با فروشنده
مارک: Kooi®
مدل: RG4-35-925-625
شماره کاتالوگ: 525773
سال ساخت: 2017
وزن خالص: ۱۷۵ kg
طول چنگک: ۰٫۹ m
موقعیت مکانی: هلند Haaksbergen6602 km to "United States/Columbus"
تاریخ تبلیغات: بیش از 1 ماه
توصیف
وضعیت
وضعیت: دست دوم
خدمات تکمیلی
انگلیسی
Kooi Reachforks type RG4-35-925-625, Self weight 175Kg, Own center of gravity 415 mm, Forks length in 925 mm, out 1550 mm,